Adele ndahet nga bashkëshorti i saj pas dy viteve martesë - Bota Sot
Adele ndahet nga bashkëshorti i saj pas dy viteve martesë

Mediale Vip

Adele ndahet nga bashkëshorti i saj pas dy viteve martesë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:32
Këngtarja, Adele dhe bashkëshorti i saj, Simon Konecki

Këngtarja, Adele dhe bashkëshorti i saj, Simon Konecki kanë vendosur t’i ndajnë rrugët. 

Në një deklaratë për ‘US Weekly’, ekipi i Adeles ka treguar që këngëtarja do të ndahet nga partneri i saj.

Çifti i njohur ka gjashtë vite që ishin bashkë dhe dy vite që ishin të martuar.

Ndarja e tyre i ka çuditur të gjithë pasi qifti njiheshin për romancën që kishin mes tyre. 

Për Simon Konceki, kjo ishte martesa e dytë, ndërsa për Adelen e para.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...