Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë - Bota Sot
Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

Mediale Vip

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:55
Dhurata Dora

Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, mbrëmë lansuan projektin e ri muzikor.

Këngëtarja shqiptare dhe reperi francez bashkuan forcat për herë të parë dhe doli një super projekt.

Kjo vërehet dukshëm pasi pa bërë akoma 24h nga publikimi, kënga u pëlqye mjaft shumë dhe numëron mbi një milion klikime në platformën YouTube.

Ky projekt është shkruar nga Big Bang, Dhurata dhe Soolking nën producimin poashtu të Big Bang kurse për videon u përkujdes MAX Production.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...