Pirro Çako e Xhensila Myrtezaj rrëfejnë “sekretin” në Dua të të bëj të Lumtur - Bota Sot
Pirro Çako e Xhensila Myrtezaj rrëfejnë “sekretin” në Dua të të bëj të Lumtur

Mediale Vip

Pirro Çako e Xhensila Myrtezaj rrëfejnë “sekretin” në Dua të të bëj të Lumtur

Më: 20 prill 2019 Në ora: 12:24
Pirro Çako e Xhensila Myrtezaj

Një histori e jashtëzakonshme dhe frymëzuese dashurie sjell në “Dua të të bëj të lumtur” këngëtarët Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako.

Dy artistët po shijojnë së fundmi suksesin e hitit të tyre “Sekreti im”.

Duke rikrijuar elementet e klipit të xhiruar në Venecia, ata interpretojnë për herë të parë në një studio televizive këngën e tyre.

Bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve vjen në studion e “Dua të të bëj të lumtur” si surprizë për një prej fanseve të Xhensilës ë vuan nga një sëmundje e rëndë.

Programi që ka thyer rekorde audience javë pas jave edhe këtë të shtunë do ju mbajë të mbërthyer pas ekranit edhe sonte me Arbana Osmanin në orën 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...