Zaimina Vasjari provokon ndjekësit nga makina - Bota Sot
Zaimina Vasjari provokon ndjekësit nga makina

Mediale Vip

Zaimina Vasjari provokon ndjekësit nga makina

Më: 20 prill 2019 Në ora: 16:10
Zaimina Vasjari

Është njëra nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar.

Fjala është për këngëtaren, Zaimina Vasjari e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi gjersa shfaqet në makinë, prezanton veturën luksoze dhe duket mjaft në formë.

Këngëtarja e njohur arriti të kthehet në format e saj të dikurshme, e ndoshta edhe më atraktive se që ka qenë.

Ndryshe, në një nga intervistat e fundit, Zaimina ka thënë se nuk do merret më me muzikë pasi ishte vetëm pasion i saj kur ishte e re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...