Jennifer dhe Alex mbajnë çanta të njëjta në qytet - Bota Sot
Jennifer dhe Alex mbajnë çanta të njëjta në qytet

Mediale Vip

Jennifer dhe Alex mbajnë çanta të njëjta në qytet

Më: 20 prill 2019 Në ora: 16:41
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Dy super të famshmit, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, po shijojnë dashurinë e tyre pas fejesës.

Këngëtarja 49 vjeçare dhe bejsbollisti 43 vjeçar u fotografuan derisa dolën nga hoteli i tyre i Neë Yorkut duke mbajtur në duar çanta thuajse të njëjta.

Lopez kishte veshur një fustan të zi me mëngë të gjata dhe me mangë me leopard, ndërsa Rodriguez zgjodhi një kostum marinari dhe kravatë blu të zbehtë.

Është e qartë se çifti ka një shije të njëjtë në aksesorë.

Ata më parë vunë në pahkoleksionin e tyre të përbashkët të syzeve të diellit të burrave dhe grave për Quay.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...