Afërdita me motrën ndezin rrjetin me veshjen e ngushtë - Bota Sot
Afërdita me motrën ndezin rrjetin me veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Afërdita me motrën ndezin rrjetin me veshjen e ngushtë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 20:39
Afërdita dhe Jehona Dreshaj

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh atraktiv bashkë me motrën.

Afërdita dhe Jehona Dreshaj kanë publikuar një fotografi joshëse në Instagram.

Që të dyja ishin veshur në të zeza, ndërsa kishin theksuar format perfekte trupore në pantallona të shkurtër dhe bluza që i zbulonin barkun e sheshtë.

“Unë dhe pjesa ime më e mirë”, ka qenë mbishkrimi që Afërdita ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...