Era apo Nora Istrefi? Ja cilën zgjedh moderatori shqiptar - Bota Sot
Era apo Nora Istrefi? Ja cilën zgjedh moderatori shqiptar

Mediale Vip

Era apo Nora Istrefi? Ja cilën zgjedh moderatori shqiptar

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:23
Nora dhe Era Istrefi

Moderatori shqiptar, Isli Islami ishte i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit" ku u bë pjesë e pyetësorit "Kjo apo ajo".  Ndër to, duhet të bënte dhe zgjedhjen mes motrave të talentuara, Nora dhe Era Istrefin.

Isli Islami: Janë shumë ndryshe, por Nora më është dukur gjithmonë shumë e këndshme. Kam një dobësi për Norën, është 2 metra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...