Dua dhe Isaac mëngjesin e Pashkëve e shijojnë në piknik - Bota Sot
Dua dhe Isaac mëngjesin e Pashkëve e shijojnë në piknik

Mediale Vip

Dua dhe Isaac mëngjesin e Pashkëve e shijojnë në piknik

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:32
Dua Lipa me Isaac Carew

Dua Lipa dhe Isaac Carew ditën e nisën në piknik.

Dua Lipa mëngjesin e sotëm e nisi me një video, në të cilën shfaqet pranë të dashurit.

Këngëtarja dhe Isaac po shijonin mëngjesin në piknik, ndërsa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Image

“Mëngjesi i Pashkëve në piknik”, ka qenë mbishkrimi që ia ka lënë videos.

Për ndryshe, “Swan Song” titullohet projekti i fundit nga Dua Lipa, kurse po punon për këngë e reja, të cilat do t’i përfshijë në albumin që e ka paralajmëruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...