Oriola Marashi në Venedik, “tranon” turistët me gjoksin bombastik - Bota Sot
Oriola Marashi në Venedik, “tranon” turistët me gjoksin bombastik

Mediale Vip

Oriola Marashi në Venedik, “tranon” turistët me gjoksin bombastik

Më: 21 prill 2019 Në ora: 23:54
Oriola Marashi

Oriola Marashi shquhet për jetë luksoze e shëtitjet e shumta që bën.

Modelja shqiptare këtë vikend e ka kaluar në parajsën italiane, qytetin turistik Venezia.

Në një palë komplete të bardhë, duke nxjerrë pah gjoksin dhe këmbët e gjata, ajo shfaqet në një fotografi “përvëluese”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat