Uindi publikon videon e nxehtë… mos e humbisni - Bota Sot
Uindi publikon videon e nxehtë… mos e humbisni

Mediale Vip

Uindi publikon videon e nxehtë… mos e humbisni

Më: 22 prill 2019 Në ora: 12:42
Pamje e shkeputur nga video

E ka festuar dhe uruar.

Motra e Encës, Uindi Haxhia, në rrjetin social Instagram ka hedhur një video, përmes së cilës uroi gjithë përdoruesit e marihunaës, pasi ditë më parë ishte dita ndërkombëtare e këtij lloji të drogës.

Në video, shihen dy femra të zhveshura njëra mbi tjetrën, derisa e përpunonin dhe e përgatitnin jointin e marihuanës.

Videoja e saj, ‘ndezi’ rrjetin më pas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...