Identike! Njihuni me motrën e Arilena Arës - Bota Sot
Identike! Njihuni me motrën e Arilena Arës

Mediale Vip

Identike! Njihuni me motrën e Arilena Arës

Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:26
Arilena Ara

Këngëtarja e njohur e hitit “Nëntori”, Arilena Ara, e cila ishte së fundmi edhe pjesë e jurisë së “The Voice Kids”, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale.

Disa orë më parë, ajo i ka uruar publikisht ditëlindjen motrës së saj, Ambrës, nëpërmjet një fotoje në Instastory.

Siç e shohim në foton e publikuar, Ambra ka ngjashmëri të madhe me Arilenën si në fizik, ashtu edhe në tiparet e fytyrës dhe me siguri dy motrat bjonde i ngatërrojnë shpesh me njëra-tjetrën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...