Dhurata Dora thyen rrjetin, në pak ditë bën kaq milionë klikime për ‘Zemër’ - Bota Sot
Dhurata Dora thyen rrjetin, në pak ditë bën kaq milionë klikime për ‘Zemër’

Mediale Vip

Dhurata Dora thyen rrjetin, në pak ditë bën kaq milionë klikime për ‘Zemër’

Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:38
Dhurata Dora dhe Slooking

Pirateria nuk ka ndikuar që këngë e Dhuratës me Soolking të mos shndërrohet në një super-hit.

Ende pa u bërë katër ditë prej kur këngëtarja Dhuarata publikoi projektin ‘Zemer’ në bashkëpunim me Slooking, kanë arritur të kalojnë mbi 15 milionë klikime në Youtube.

Projektet e Dhuratës cdoherë mirëpriten nga adhuruesit e këngës së saj por kësaj here ajo kaloi çdo kufij.

Edhe pse ‘Zemer’ u publikua pa dashje kohë më parë nga njerëz tjerë, ky projekt arriti të pëlqehet menjëherë nga publiku kështu duke arritur të kaloj një shifër të madhe të cilën rrallë herë mund të arrijnë artistët tjerë në kaq pak ditë.

‘Zemër’ është duke u dëgjuar nëpër cdo vend kështu duke arritur të bëhet kënga më e preferuar e të gjithëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...