Topless në ishull - Bota Sot
Topless në ishull

Mediale Vip

Topless në ishull

Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:52
Erjona Sulejmani

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit i ka çmendur fansat e saj me fotografitë e fundit të shfaqura në rrjetet sociale

Erjona Sulejmani është duke i kaluar pushimet në ishujt Kanarie.

Dhe, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili i ka shfaqur linjat e saj perfekte, ndërkohë që i ka çmendur fansat me fotografitë e saj të fundit.

Madje, modelja shqiptare shfaqet “topless” dhe i ka lënë pak vend imagjinatës.

Fama e modeles shkodrane po rritet dita-ditës, mbi të gjitha pas ndarjes nga futbollisti shqiptar që e përfaqëson Zvicrën, me të cilin e ka një djalë – Luanin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...