Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit - Bota Sot
Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit

Mediale Vip

Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit

Më: 23 prill 2019 Në ora: 19:16
Era Istrefi

Reperi i famshëm italian i ka shkruar koment Erës lidhur me këngën e fundit.

Era Istrefi po shijon suksesin e projektit “Nuk e di”, të cilin e solli në duet me Nora Istrefin.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video, në të cilën ka ndarë disa sekuenca nga projekti i saj i fundit.

Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy ai i reperit dhe producentit të njohur, Gue Pequeno.

Përmes figurave që i ka shkruar në koment Pequeno ka lënë të kuptohet se i pëlqen shumë kënga e re e Erës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...