Dua Lipa kthehet në studio për të punuar rreth albumit të ri - Bota Sot
Dua Lipa kthehet në studio për të punuar rreth albumit të ri

Mediale Vip

Dua Lipa kthehet në studio për të punuar rreth albumit të ri

Më: 23 prill 2019 Në ora: 20:14
Dua Lipa

Dua Lipa po punon në mënyrë intensive.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është në përgatitje të albumit të saj më të ri për të cilin po punon shumë.

Përveç turneut nëpër vende të ndryshme të botës, këngëtarja shumicën e kohës po qëndron në studio dhe këtë e dëshmon falë imazheve të cilat i publikon nëpër rrjete sociale.

“U ktheva këtu”, shkruan pranë një të fundit që e ka postuar në Instastory, foto në të cilën duket tejet energjike.

Ajo ndër të tjera po e shijon suksesin e “New Rulet”, këngës që ka arritur shifër tejet të madhe klikimesh në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...