Vanessa Hudgens flet për lidhjen me Zac Efron - Bota Sot
Vanessa Hudgens flet për lidhjen me Zac Efron

Mediale Vip

Vanessa Hudgens flet për lidhjen me Zac Efron

Më: 23 prill 2019 Në ora: 22:40
Vanessa Hudgens dhe Zac Efron

Vanessa Hudgens ka folur për marrëdhënien e saj me Zac Efron.

Aktorja 30 vjeçare zbuloi disa detaje për lidhjen e saj katërvjeçare me aktorin.

“Filloi me të vërtetë rastësisht. Unë s’mund të isha më mirënjohëse se kaq që kam pasur këtë marrëdhënie në atë kohë”.

“Ishte fenomen dhe të gjithë i kishin sytë mbi mua. Ajo lidhje më mbajti të stabilizuar dhe kisha dikë që të mbështetesha”, shtoi ajo.

Vanessa dhe Zac përfunduan marrëdhënien e tyre në vitin 2010. Aktorja aktualisht është në lidhje me Austin Butler, me të cilin është që tetë vjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...