Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës - Bota Sot
Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës

Mediale Vip

Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:36
Jehona Sopi dhe Vesa Luma

Vesa Luma tash e një kohë ka një kërkesë për miken e saj Jehona Sopin.

Jehona Sopi dhe Vesa Luma kanë 15 vite shoqëri, mirëpo për dallim nga kjo e fundit, mikja e saj këngëtare nuk i përdor fare rrjetet sociale.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ishte Vesa ajo e cila ka treguar se nuk po mund asesi ta bindë Jehona Sopin që ta hapë një llogari në Instagram.

“Loqka e loqkes- 15 vjet shoqni e dashni, ama kurrqysh me bind ne qel insatgram  #jehonasopi“, kishte shkruar Vesa pranë një fotografie të publikuar së bashku me Jehonën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...