Jennifer Lopez rikujton fustanin që e bëri të famshme vitin 2000 - Bota Sot
Jennifer Lopez rikujton fustanin që e bëri të famshme vitin 2000

Mediale Vip

Jennifer Lopez rikujton fustanin që e bëri të famshme vitin 2000

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:42
Jennifer Lopez

Veshja më ikonike e Jennifer Lopez ishte vitin në 2000. Edhe përse kanë kaluar thuajse 2 dekada, askush nuk e ka harruar veshjen e JLo në ndarjen e cmimeve Grammy. 

Dhe videon e fundit që publikoi në kanalin e saj zyrtar të Youtube, Jennifer tha se ishte ai fustan arsyeja përse u krijua Google Images.

"Shumë njerëz kanë kërkuar atë fustan në Google, por atëherë nuk ekzistonte Google Images. Kështu që ata e krijuan. Pyetja ime është: Ku është ceku im? Sepse mesa di unë, ate mbrëmje Google u përdor më shumë se kurrë. Për mua ai ka qenë kulmi im sa i përket modës, ndërsa stilistja ime Andrea këmbënguli me orë të tëra të mos e vishja”, u shpreh JLo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...