Tayna kap rekordin, 'Columbiana' arrin 40 milion shikime - Bota Sot
Tayna kap rekordin, 'Columbiana' arrin 40 milion shikime

Mediale Vip

Tayna kap rekordin, 'Columbiana' arrin 40 milion shikime

Më: 24 prill 2019 Në ora: 08:22
Tayna

Doruntina Shala, e njohur nga të gjithë si Tayna u konsiderua sensacioni i vitit 2018 pasi solli këngën "Columbiana" në bashkëpunim me reperin Don Phenom. Pak këtij projekti, suksesi i saj nuk u ndal më dhe Tayna hyri fuqishëm në tregun e muzikës.

Me anë të një postimi në Instastory, ajo ka zbuluar se suksesi i saj ka kaluar 40 milionë klikime në Youtube. Kjo gjë është suksesi i rradhës për reperen, e cila cdo projekt të ri e kthen në hit.

Që prej qershorit, ajo ka publikuar dhe 7 këngë të tjera dhe ka mbajtur koncerte në shumë vende.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...