Enca debat me ndjekësin e saj në Instagram - Bota Sot
Enca debat me ndjekësin e saj në Instagram

Mediale Vip

Enca debat me ndjekësin e saj në Instagram

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:20
Enca Haxhia

Enca Haxhia ka bëre një debat me një ndjekës të saj në Instagram.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, Enca Haxhia shihet me një veshje sportive por ku ka ekspozuar edhe gjoksin dhe kjo nxiti debat me fansin.

Komentuesi fillimisht i shkroi: “Mbërtheu moj se me plase”. Ndërsa, Enca ja kthen me: “Ckuptim ka pastaj”.

Komentuesi përfundon debatim me këtë fjali: “Normal sepse është e vetmja gjë që mund të shesësh”.

Përndryshe projekti i fundit i këngëtares nga Shqipëria është një Balad ku numëron mbi tre milion klikime në YouTube. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...