Diddy: Kim ma la amanet të kujdesem për fëmijët tanë - Bota Sot
Diddy: Kim ma la amanet të kujdesem për fëmijët tanë

Mediale Vip

Diddy: Kim ma la amanet të kujdesem për fëmijët tanë

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:46
Diddy është shumë i mërzitur më vdekjen e të dashurës së tij, Kim Porter

Reperi i famshëm, Diddy, është shumë i mërzitur më vdekjen e të dashurës së tij, Kim Porter.

Gjashtë muaj pas vdekjes Diddy në një intervistë për Essence ka thënë se ajo i ka thënë atij që të kujdeset për fëmijët e tyre.

“Tri ditë para se të vdiste, ajo ishte e sëmurë, nuk ndjehej mirë. Kim erdhi tek unë dhe më tha se duhet të kujdesem për fëmijët tanë”, tha reperi për të dashurën e tij.

Diddy para disa jave ka thënë që është pishman që nuk është martuar me Kim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...