“Yll pornografie dhe detektive!” Oriola thotë hapur si është të martohesh me një femër shqiptare - Bota Sot
“Yll pornografie dhe detektive!” Oriola thotë hapur si është të martohesh me një femër shqiptare

Mediale Vip

“Yll pornografie dhe detektive!” Oriola thotë hapur si është të martohesh me një femër shqiptare

Më: 24 prill 2019 Në ora: 17:40
Oriola Marashi

Modelja e njohur Oriola Marashi, të cilën gjithnjë e më shpesh e shohim në kopertinat e revistave më të famshme shqiptare, duket se po arrin majat në karrierën e saj.

Teksa shijon suksesin, ajo nuk nguron që herë pas here të ndajë me ndjekësit në llogarinë në Instagram disa nga fotot e saj më provokuese që pëlqehen dhe komentohen tej mase.

Së fundmi, bukuroshja ka shpërndarë një foto në Insta Story përmes së cilës tregon hapur se si është të martohesh me një femër shqiptare: “Ti martohesh me një femër shqiptare dhe ke: një bashkëshorte, infermiere, yll pornografie, kuzhiniere, besnike deri në fund të jetës dhe një detektive private…të gjitha të përfshira në një.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat