“Yalla” kënga e re e Young Zerkës - Bota Sot
“Yalla” kënga e re e Young Zerkës

Mediale Vip

“Yalla” kënga e re e Young Zerkës

Më: 24 prill 2019 Në ora: 23:20
Young Zerka

Projekti i tretë për vitin 2019 Artisti i njohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun, Young Zerka ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Yalla” dhe pritet të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip.

 Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një postimi në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 96 mijë ndjekës. “Ajo po më fliste mua në gjuhën arabe…#Yalla së shpejti”, ka shkruar Zerka në mbishkrimin e fotografisë së publikuar. 
 

 

She was talking to me on Arabic... #Yalla coming soon... 🚨🚨💃🏻

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Artisti nuk ka dhënë detaje të tjera rreth kësaj kënge dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun. “Ting Ting” është projekti i fundit muzikor i Young Zerkës që është në bashkëpunim me Albanian Outlawz dhe Dalmo. Kënga është publikuar më 15 mars dhe deri më tani numëron mbi 505 mijë klikime në kanalin Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...