Rita Ora dhe Kygo performojnë bashkë për herë të parë para publikut - Bota Sot
Rita Ora dhe Kygo performojnë bashkë për herë të parë para publikut

Mediale Vip

Rita Ora dhe Kygo performojnë bashkë për herë të parë para publikut

Më: 25 prill 2019 Në ora: 13:00
Kygo, Rita Ora

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, para pak ditësh ka publikuar këngën më të re në bashkëpunim me Kygo.

“Carry On” është kolona zanore e filmit “Decective Pikachu”.

Ora mbrëmë për herë të parë e ka performuar këtë këngë para publikut së bashku më Kygo.

“Jam e lumtur me këtë performancë të këngës sonë me Kygo. Ndjehem shumë mirë që performuam për herë të parë së bashku”, ka shkruar Ora në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...