E shkatërruar nga stresi, Britney Spears merr goditjen e rradhës - Bota Sot
E shkatërruar nga stresi, Britney Spears merr goditjen e rradhës

Mediale Vip

E shkatërruar nga stresi, Britney Spears merr goditjen e rradhës

Më: 25 prill 2019 Në ora: 13:37
Britney Spears

Britney Spears,është duke kalur ditët e saj më të vëshira. Problemet shëndetësore të të atit bënë që ajo të shtrohej në një spital psikiatrik, pasi nuk mundi të përballonte situatën e vëështirë. Dy ditë më parë ajo u pa në një gjendje shumë të rënduar teksa dilte nga spitali e shoqëruar nga partneri I saj. Ndërkohë Brytni ka bërë disa komunikime me fansat ku ka kërkuar të mos besojnë të gjitha sa shkruhen.

Së fundmi Spears ka treguar se kjo periudhë stresuese ka ndikuar në shëndetin e saj në përgjithësi, sepse ka arritur të humbasë 2.2 kilogramë. Këngëtarja e njohur ka publikuar në ‘Instagram’ një video në të cilën shihet duke u ushtruar në palestër dhe përkrah saj ka treguar se si ka ndikuar stresi në peshë. “Kush e dinte se nga stresi do humbisja 2.2 kilogramë nga pesha ime”, ka shkruar artistja bashkangjitur videos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...