Çdo gjë është gati, brenda dhomës së djalit të Almedës dhe Tolgahan - Bota Sot
Çdo gjë është gati, brenda dhomës së djalit të Almedës dhe Tolgahan

Mediale Vip

Çdo gjë është gati, brenda dhomës së djalit të Almedës dhe Tolgahan

Më: 25 prill 2019 Në ora: 15:05
Almeda Abazi dhe Tolga

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe nga momenti pritet që të sjellë në jetë vogëlushin e saj.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk Tolgahan Sayışman kanë vendosur ta quajnë Efehan.

Ish-Missi shqiptar është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku gjatë kësaj periudhe ka zbuluar se si po i ecën shtatzënia dhe ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur.

Por ditën e sotme, Almeda ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa pamje të dhomës së bebit që do vij në jetë.

Në një video të postuar në “Instastory”, vihet re se në dhomë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe blu. Krevati është madhështor brenda të cilit qëndron një elefant. Ndërkohë emri i djalit është shkruar edhe te dera.

Mami Almeda dhe babi Tolga i kanë bërë gati të gjitha, e po presin me padurim të njihen me të voglin e tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...