Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit - Bota Sot
Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit

Më: 25 prill 2019 Në ora: 17:11
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh, ku shihet në përqafim të të dashurit.

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e lumtur pranë burrit.

Afërdita dhe Jakub ishin veshur në veshje sportive, ndërsa bashkëshorti po i dhuronte puthje asaj.

Image

Për ndryshe, Afërdita Dreshaj nuk është aktive tash e një kohë as në muzikë e as në modelizëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...