Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri - Bota Sot
Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri

Mediale Vip

Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri

Më: 25 prill 2019 Në ora: 22:11
Justin Bieber dhe Ed Sheeran

Justin Bieber dhe Ed Sheeran po 'gatuajnë' diçka të veçantë së bashku, dhe të gjitha shenjat tregojnë për këngën e re nga yjet.

Menaxheri i Sheeran ka postuar një foto të këngëtarit që qëndron para një ekrani të gjelbër dhe i la mbishkrimin “Ky djalosh! Diçka po ndodh. “, shkruan The Blast.

Pozita e yllit të hitit “Shape of You” ka ngjashmëri të habitshme me foton që ka ndarë së fundit Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey.

Menaxheri i Bieber, publikoi foton me mbishkrimin e njëjtë sikurse të Sheeran.

Një burim i afërt me “The Blast” tregon se dy artistët janë duke punuar së bahsku një projekt të ri.

Për ndryshe, Bieber ka diskutuar haptazi kthimin e tij në skenë pas paraqitjes së papritur në festivalin “Coachella” bashkë me Ariana GRanden.

Kjo nuk do të ishte hera e parë që Bieber dhe Sheeran bashkohen për një këngë, pasi ata bashkëpunuan edhe për “Love Yourself” më 2015.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...