Bebe Rexha shfaqet provokuese - Bota Sot
Bebe Rexha shfaqet provokuese

Mediale Vip

Bebe Rexha shfaqet provokuese

Më: 25 prill 2019 Në ora: 23:19
Bebe Rexha

Bebe Rexha u shfaq provokuese në fotografinë e fundit.

Bebe Rexha ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën ka provokuar me këmbë të hapura.

Këngëtarja ishte veshur në të zeza dhe po mendonte e ulur, kurse dukej atraktive në pozën që i kishin bërë.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Last Hurrah”, i cili është pritur shumë mirë në publik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...