Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj - Bota Sot
Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

Mediale Vip

Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

Më: 26 prill 2019 Në ora: 07:50
Adelina dhe Zanfina

Adelina dhe Zanfina kanë kujtuar nënën e ndjerë përmes disa postimeve në rrjete sociale.

U bënë tre vite që kur nëna e Adelina dhe Zanfina Ismailit ndërroi jetë.

Dy këngëtaret e kanë kujtuar me mall atë, përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram.

Zanfina publikoi një video, në të cilën shfaq disa fotografi që kanë kujtim bashkë me nënën, ndërsa mbishkrimi që ia ka lënë është “Sot 3 vite pa ty mami”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

M❤️E❤️Z❤️

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Ndërsa, Adelina ka postuar një video, të cilën e ka shkëputur nga kënga “M”, të cilën Zanfina ia kishte dedikuar pikërisht Monës së ndjerë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...