Leonora Jakupi përkrah Anita Haradinajn për çmimin prestigjioz - Bota Sot
Leonora Jakupi përkrah Anita Haradinajn për çmimin prestigjioz

Mediale Vip

Leonora Jakupi përkrah Anita Haradinajn për çmimin prestigjioz

Më: 28 prill 2019 Në ora: 12:57
Leonora Jakupi

Anita Haradinaj është një nga emrat e nominuar për çmimin ‘Global Woman Inspirational Award’.

Gala mbrëmja ‘Global Woman Inspirational Award’ këtë vit do të mbahet me datën 13 korrik në qytetin e Londrës.

Votimi për gratë nga shtetet e ndryshme të botës është i hapur deri me datën 30 prill.

Një nga emrat e nominuar për këtë çmim dhe që zgjon interesim tek qytetarët kosovarë është Anita Haradinaj.

E përkrahja për Anitën nuk mungon as nga emrat e estradës shqiptare, Leonora Jakupi fton të gjithë të votojnë për Anitën si ‘Gruaja Inspiruese’. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...