Oriola Marashi tregon në mënyrën më epike se si ua 'thyen' zemrat meshkujve - Bota Sot
Oriola Marashi tregon në mënyrën më epike se si ua 'thyen' zemrat meshkujve

Mediale Vip

Oriola Marashi tregon në mënyrën më epike se si ua 'thyen' zemrat meshkujve

Më: 29 prill 2019 Në ora: 15:14
Oriola Marashi

Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit, fotot e videos e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendjen e të komentohen shumë.

Dhe sa herë publikon foto të reja, Oriola merr komente  pozitiv dhe e njëjta gjë ka ndodhur në një fotosesion të publikuar së fundmi ku shihet në Venecia të Italisë nga ku ka publikuar shumë foto.

Mirëpo një foto tejet interesante është edhe postimi i saj në instastory ku ka publikuar një shprehje që tregon se si ajo ua ‘thyen' zemrat meshkujve dhe pak a shumë na ka shpjeguar gjendjen e saj sentimentale.

Nëpërmjet një meme ku shfaqet Ariana Grande, Oriola tregon se çfarë bën kur dikush do të lidhet me të.

Unë (Oriola): Askush s’do të lidhet me mua.Një djalë: Unë dua të lidhem me ty. Unë (Oriola):...Jo ti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat