Zbulohet arsyeja e vdekjes së Lisa Sheridan - Bota Sot
Zbulohet arsyeja e vdekjes së Lisa Sheridan

Mediale Vip

Zbulohet arsyeja e vdekjes së Lisa Sheridan

Më: 11 maj 2019 Në ora: 20:32
Lisa Sheridan

Lisa Sheridan vdiq në fillim të këtij viti dhe tani është zbuluar shkaku i vdekjes së saj.

Ish-aktorja vdiq nga çrregullimet të alkoolit kronik, në moshën 44 vjeçare. Mjekët thanë se vdekja e saj ishte e natyrshme, sipas People.

Autopsia thotë se Lisa vuajti nga një dëmtim i trurit për shkak të një rrëzimi.

Në kohën e vdekjes së Lisa’s në shkurt, menaxherja e saj mohoi se ajo u vetëvra dhe tha se familja ishte duke pritur për raportin e gjykatësve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...