E zbulon vetë këngëtari, ja kur do publikohet kënga e re e Feros - Bota Sot
E zbulon vetë këngëtari, ja kur do publikohet kënga e re e Feros

Mediale Vip

E zbulon vetë këngëtari, ja kur do publikohet kënga e re e Feros

Më: 13 maj 2019 Në ora: 07:04
Fero

Përmes një postimi në Instagaram, Fero bëri të ditur se të mërkurën me datë 15 maj do të publikohet kënga e radhës.

‘Momo’ titullohet projekti dhe xhirimet e klipit kanë përfunduar.

Nuk janë mbushur ende një muaj që nga lansimi i ‘Fol edhe 1 her’ dhe kënga arriti t’i arkëtoj më shumë se dy milion klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...