E bukura Arbenitë, mahnitë me linjat e saj, hapet e tëra... - Bota Sot
E bukura Arbenitë, mahnitë me linjat e saj, hapet e tëra...

Mediale Vip

E bukura Arbenitë, mahnitë me linjat e saj, hapet e tëra...

Më: 14 maj 2019 Në ora: 14:59
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura shqiptare.

Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet nga publiku.

Nga ana e saj, ajo vazhdon të mahnitë me  fotografi të ndryshme.

Edhe në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, fytyra e saj duket kaq e ëmbël dhe unike.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...