IzzY nuk ndalet, hiti i tij ‘Asaj’ po pëlqehet shumë - Bota Sot
IzzY nuk ndalet, hiti i tij ‘Asaj’ po pëlqehet shumë

Mediale Vip

IzzY nuk ndalet, hiti i tij ‘Asaj’ po pëlqehet shumë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 maj 2019 Në ora: 20:37
IzzY

Ismir Buzhala më emer artistik IzzY me preardhje nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani ka sjellur mega projektin e tij të parë në karrierë dhe projekt mjaft profesional.

Me tekst nga vetë Reperi ndërsa muzika nga producenti i njohur Nurteel dhe një realizim mjaft i bukur i videoklipit nga produksioni VSM.

I gjithë ky projekt është menaxhuar nga menaxheri i njohur Labinot Nuraj. Klipi është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...