Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar - Bota Sot
Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

Mediale Vip

Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

Më: 14 maj 2019 Në ora: 21:07
Xherdan Shaqiri

Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur Gashi.

Këtë e bëri pranë një fotografie në të cilën Gashi e ka treguar tatuazhin e tij më të ri. Reperi me prejardhje shqiptare ka vendosur që në trupin e tij të shkruaj ‘Kosovo’ dhe kjo nuk ka pasur se si ti ikën Shaqirit i cili po ashtu ndihet krenar me prejardhjen e tij.

Në vazhdim ua sjellim si fotografi komentin që Xherdan Shaqiri ia ka lënë reperit shqiptar Gashi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...