Lule Mustafa e suksesshme me këngën e re, vërtetë një hit - Bota Sot
Lule Mustafa e suksesshme me këngën e re, vërtetë një hit

Mediale Vip

Lule Mustafa e suksesshme me këngën e re, vërtetë një hit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 maj 2019 Në ora: 22:31
Lule Mustafa

“Me shpirt të du”, kështu quhet kënga më e re ardhur bukur nën zërin e artistet Lule Mustafa.

Kënga ardhur edhe me një klip të bukur po pëlqehet mjaft dhe po komentohet e dëgjohet shumë. Këngëtarja ka ditur të vijë mjaft bukur në këtë prag sezoni duke u kthyer në këngën hit të momentit,  e ne ju sigurojmë se nëse vetëm një herë e dëgjoni këngën do ta dëgjoni e ridëgjoni shpesh herë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...