Madonna rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët, a do të performojë në Eurovision? - Bota Sot
Madonna rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët, a do të performojë në Eurovision?

Mediale Vip

Madonna rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët, a do të performojë në Eurovision?

Më: 14 maj 2019 Në ora: 23:50
Madonna

Këngëtarja Madonna mund të mos këndojë në natën finale të Eurovisionit.

Edhe pse kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në finalen e madhe, organizatorët thonë se ylli i muzikës, Madonna, akoma nuk ka nënshkruar kontratën.

Deri tani, nuk ka ende një njoftim zyrtar nga stafi i këngëtares, por pritet që ajo të jetë e ftuar speciale e finales të së shtunës. Pagesa e natës finale, me të cilën Madonna do të shpërblehet është plot 1 milion dollarë.

A do ta humbasë këtë shumë parashë dhe a do të paraqitet në natën finale të Eurovisionit mbetet ta marrim vesh shumë shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...