Shikojeni çfarë i kanë komentuar ndjekësit Getinjos në foton e re - Bota Sot
Shikojeni çfarë i kanë komentuar ndjekësit Getinjos në foton e re

Mediale Vip

Shikojeni çfarë i kanë komentuar ndjekësit Getinjos në foton e re

Më: 15 maj 2019 Në ora: 07:28
Getinjo

Getinjo e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe ndjekësit e kanë ‘mbushur’ me komente.

Edhe pasi iu përmend emri në mediumin zviceran, të cilët thonë se edhe Getinjo ka marrë para nga çifti zviceran, reperi po e vazhdon jetën njësoj.

Ai po u qëndron pranë fansave të tij të shumtë dhe këtë e dëshmon me postimin e shpeshta të fotografive.

Në një të fundit të publikuar në Instagram, Getinjo ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit e tij dhe shumica prej tyre kanë qenë tejet pozitive.

Me këtë u dëshmua se pavarësisht se çfarë ndodh fansat e reperit po i qëndojnë pranë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...