Selena Gomez së bashku me yjet e tjerë shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanës - Bota Sot
Selena Gomez së bashku me yjet e tjerë shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanës

Mediale Vip

Selena Gomez së bashku me yjet e tjerë shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanës

Më: 15 maj 2019 Në ora: 10:44

Festivali i Kanës nisi mbrëmjen e së martës në Rivierën Franceze. Ndërsa fokusi i festivalit janë filmat, gjithmonë janë veshjet e yjeve në tapetin e kuq që komentohen.

Edicioni i 72-të i festivalit riktheu në tapetin e kuq aktoren dhe këngëtaren Selena Gomez. Ajo dukej mahnitëse e veshur me një veshje të Louis Vuitton, në ceremoninë e premierës së The Dead Don't Die.

Supermodelja Alessandra Ambrosio ishte një nga yjet që shkëlqeu në tapetin e kuq me një fustan të Ralph & Russo. Surprizë ishte edhe aktorja Eva Longoria. Me një fustan të çare deri në bel dukej e mrekullueshme.
 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...