Hidhet nga ura, vdes aktori i njohur - Bota Sot
Hidhet nga ura, vdes aktori i njohur

Mediale Vip

Hidhet nga ura, vdes aktori i njohur

Më: 15 maj 2019 Në ora: 10:48
Isaac Kappy

Isaac Kappy, aktori i cili u akuzua për sulm ndaj Paris Jackson, ka ndërruar jetë.

Aktori 42 vjeçar vdiq pasi kërceu nga një urë në Arizona, raporton TMZ.

Kappy njoftohet se u hodh nga ura Transwestern Road dhe më pas u godit nga një kamion.

Para vdekjes së tij, Isaac bëri një postim në llogarinë e tij në Instagram duke thënë se ai nuk ishte një djalë i mirë.

“Në fakt unë kam qenë një djalosh mjaft i keq gjatë gjithë jetës sime”, ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...