Çmendet Rita Ora, tregon ‘zogun’! Tërbohet rrjeti! - Bota Sot
Çmendet Rita Ora, tregon ‘zogun’! Tërbohet rrjeti!

Mediale Vip

Çmendet Rita Ora, tregon ‘zogun’! Tërbohet rrjeti!

Më: 15 maj 2019 Në ora: 10:48
Foto

Me fotografinë e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel.

Në Instastory ylli botëror ka ndarë një fotografi para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’.

Së fundmi këngëtarja ishte në një turne evropian për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...