Me komplete të kuqe e me flokë të kapura, Andrra do t’a ‘shkrijë’ Sinanin - Bota Sot
Me komplete të kuqe e me flokë të kapura, Andrra do t’a ‘shkrijë’ Sinanin

Mediale Vip

Me komplete të kuqe e me flokë të kapura, Andrra do t’a ‘shkrijë’ Sinanin

Më: 15 maj 2019 Në ora: 12:11
Andrra Destani

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Image

Mbrëmë ajo ka dal me shoqëri. E veshur me kompletet të kuqe, dhe e rregulluar bukur, Andrra ka shkëlqyer, ndërsa vëmendjen e ka marrë ora e saj e shtrenjtë qe po e mban në dorë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...