Në studio me nënën, motrat Mustafa publikojnë fotografinë që nuk u pa - Bota Sot
Në studio me nënën, motrat Mustafa publikojnë fotografinë që nuk u pa

Mediale Vip

Në studio me nënën, motrat Mustafa publikojnë fotografinë që nuk u pa

Më: 15 maj 2019 Në ora: 12:13
Motrat Mustafa

Një muaj më parë, tetë Motrat Mustafa publikuan këngën dedikuar nënës së tyre me titull “Qika e nanës”.

Ky projekt ishte mollë sherri mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit, pasi fajësonin njëra-tjetrën për vjedhje të idesë së kësaj kënge.

Sidoqoftë, “Qika e nanës” arriti të marrë afër shtatë miliona klikime në YouTube madje qëndroi në vendin e parë në top-lista në vende të ndryshme, për disa javë radhazi.

Së fundmi, Motrat Mustafa kanë publikuar një fotografi të cilën nuk e kemi parë më herët.

Ato shihen bashkë me nënën në studion e Virusit veçse mungonte vetëm njëra motër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...