Genc Prelvukaj i bën dedikimin më të bukur Enit - Bota Sot
Genc Prelvukaj i bën dedikimin më të bukur Enit

Mediale Vip

Genc Prelvukaj i bën dedikimin më të bukur Enit

Më: 15 maj 2019 Në ora: 12:26
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Pak muaj më parë këngëtari i njohur nga Kosova, Genc Prelvukaj dhe ajo shqiptare Eni Koçi, u fejuan zyrtarisht.

Çifti duken mjaft të dashuruar me njeri tjetrin dhe këtë gjë e kanë treguar edhe publikisht.

Këtë të martë Genci i ka bërë një prej dedikimeve më të bukura Enit, duke i bërë lavde bukurisë së saj.

“Kjo është Hana. Bukuria e saj e vërtetë, që nuk ndryshon kurrë, që nuk venitet as ikën, është nga brenda. Mirësia që rrjedh përbrenda saj është më e madhe se oqeanet ndërsa buzëqeshja jep dritë në çdo pjese të jetës ku është vërtetë errët.

Më vjen inat sepse fjalët janë aq të varfra të përshkruaj siç duhet. Një jetë është pak me ty”, shkruan Genci. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...