Pa grim dhe si rrallë herë me bikini, Samanta Karavella 'djeg' instagramin - Bota Sot
Pa grim dhe si rrallë herë me bikini, Samanta Karavella 'djeg' instagramin

Mediale Vip

Pa grim dhe si rrallë herë me bikini, Samanta Karavella 'djeg' instagramin

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:24
Samanta Karavella

Samanta Karavella, e njohur për një sërë hitesh muzikore, gjithmonë ka ditur si të vendosë barriera mes publikut dhe jetës private.

Shumë rrallë bukuroshja e ekranit ndan me ne momente nga jeta private, madje edhe faqen e saj në ‘Instagram’ e përdor si një formë promovimi për profesionin e saj. 

Por ditën e sotme ajo ka publikuar si rrallë herë foto me bikini.

E veshur me bikini ngjyrë lejla shohim se këngëtarja po pret verën me forma perfekte fizike.

Kujtojmë që së fundmi Samanta publikoi dhe këngën ‘Ku ma le’ e cila mori me mijëra klikime në Youtube.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...