Camila Mendes tregon pse u dashurua në Charles Melton - Bota Sot
Camila Mendes tregon pse u dashurua në Charles Melton

Mediale Vip

Camila Mendes tregon pse u dashurua në Charles Melton

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:45
Camila Mendes dhe Charles Melton

Camila Mendes ka një skenar romantik kur është fjala për të dashurin e saj Charles Melton.

Së fundmi, ajo hyri në Instagram për të shkruar një mesazh të ëmbël për të dashurin.

“Përveçse ka zemrën më të madhe nga çdokush që unë e njoh, pasioni dhe këmbëngulja e tij janë pjesë e arsyeve që unë u dashurova në të”, ka shkruar ajo.

Çifti konfirmoi lidhjen në tetor me anë të një postimi në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...