Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s - Bota Sot
Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s

Mediale Vip

Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s

Më: 15 maj 2019 Në ora: 17:39
Klaudia Pepa

Javë më parë këngëtari i njohur Malluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna-n.

Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca.

Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e sjellë balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa.

Ajo ka postuar një video duke bërë një koreografi me një balerinë tjetër, dhe lëvizjet e tyre thjeshtë të lënë pa mend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat