Videoja që publikoi Ryva nuk u pëlqeu ndjekësve të saj, kjo është arsyeja - Bota Sot
Videoja që publikoi Ryva nuk u pëlqeu ndjekësve të saj, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Videoja që publikoi Ryva nuk u pëlqeu ndjekësve të saj, kjo është arsyeja

Më: 15 maj 2019 Në ora: 17:52
Ryva

Këngëtarja Ryva Kajtazi është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor i cili me gjasë do të vijë me videoklip.

Këtë la të kuptohet vetë Ryva pas postimit të një fotografie e më pas një videoje në llogarinë e saj në Instagram.

Në videon e postuar ajo duket krejtësisht ndryshe dhe për këtë ndryshim drastik në pamje ka pranuar kritika nga ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje se kur do të publikohet kënga e re, mirëpo ajo do të vijë së shpejti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...